دیدار مدیر کل زندان های خراسان شمالی با رئیس کمیته امداد

محمدی مدیر کل زندان های استان خراسان شمالی با سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی ( ره ) دیدار و گفتگو نمود .

در این دیدار صمیمی که شجاعی استاندار خراسان شمالی نیز حضور داشت ، مدیر کل زندان های استان با سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی ( ره ) در خصوص زمینه های همکاری و همچنین راهکارهای گسترش حمایت از خانواده زندانیان استان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

محمدی پویایی و تقویت انجمن های حمایت زندانیان به منظور ارائه خدمات مطلوبتر به جامعه هدف وتغییر رویکرد ارائه خدمات به خانواده مددجویان و کمک به اشتغال و توانمند سازی خانواده های زندانیان را از جمله برنامه های راهبردی انجمن های حمایت زندانیان استان در سال ۱۳۹۹ برشمرد و از رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی ( ره )خواستار حمایت در این حوزه شد .

مدیر کل زندان های خراسان شمالی با اشاره به اقدامات شاخص در حوزه حمایت از خانواده زندانیان نیازمند تصریح کرد : در سه ماهه نخست سال جاری انجمن حمایت زندانیان بجنورد مجموعاً۲۷۱۶ خدمت ، انجمن حمایت شیروان ۷۱۵ و اسفراین ۵۱۵ خدمت را به خانواده های نیازمند زندانیان ارائه نموده است .

محمدی در خاتمه این دیدار با بیان اینکه باید ظرفیت‌های جدیدی را برای خانواده زندانیان فراهم کنیم اظهار داشت : انجمن حمایت یک نهاد مردمی است که توسط خیرین اداره می‌شود و فعالیتش خیرخواهانه و کار انجمن حمایت کاری ارزشی است/.پایان خبر