دیدار مدیر کل زندان‌های خراسان شمالی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی استان

محمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی ضمن دیدار با دکتر هاشمی انتصاب وی به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان را تبریک گفت .

مدیرکل زندانهای استان در این دیدارضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در زندانهای خراسان شمالی در عرصه ارتقاء سلامت ، کیفیت درمان ، بهبود بهداشت محیط و ارتقای انگیزه خدمتی پرسنل خاصه بخش بهداشت درمان ، از کاهش آسیب های حوزه بهداشت و درمان در ابعاد مختلف خبرداد .

محمدی خاطر نشان ساخت : ارائه خدمات بهداشت و درمان به زندانیان از جمله برنامه های اصلی سازمان زندانهای کشور محسوب می شود واساسی ترین رسالت واحدهای بهداشت درمان ، تامین سلامت و نشاط روح و روان زندانیان،سربازان وکارکنان است .

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در این دیدار ضمن اشاره به کمبودهای زندانهای تابعه در حوزه بهداشت و درمان خواستار همکاری دانشگاه علوم پزشکی در راستای رفع این کمبودها بویژه پزشک و پرستار شد .

هاشمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی استان نیز در این دیدار اظهار داشت : ارائه خدمات بهداشتي و صیانت از حقوق بهداشت و درمان زندانیان از اهميت بيشتري برخوردار است .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تصریج کرد : با اقدامات گسترده زندانهای خراسان شمالی در حوزه بهداشت و درمان نگرانیهای ما در این حوزه رفع شده است . وی همچنین از آمادگی دانشگاه علوم پزشکی استان برای برگزاری کلاس های آموزشی، بهره گیری از توان و ظرفیت دانشگاه در جهت ارائه خدمات به اداره زندان ها خبر داد.

شایان ذکر است در این دیدار که دکتر مرادی سرپرست اداره بهداشت و درمان زندانهای استان مدیر کل زندانهای استان را همراهی می نمود از انجام تست فشار خون کلیه مددجویان زندانهای استان خبر داد .