دیدار مدیر کل زندانها با استاندار خراسان شمالی با هدف جذب اعتبارات استانی

مجتبی محمدی مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی خراسان شمالی به منظور جذب اعتبارات استانی و ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در زندانهای استان در پی دو بازدید اخیر استاندار با دکتر شجاعی استاندار خراسان شمالی دیدار و گفتگو نمود .

دراین دیدار که در محل استانداری انجام شد محمدی مدیر کل زندانهای استان ضمن تقدیر از توجه و حمایتهای استاندار از زندانها در حوزه های مختلف از جمله اشتغال ، حمایتی و فرهنگی به تشریح اقدامات صورت گرفته در ۴ ماهه اخیر پرداخت .

مدیر کل زندان‌های استان با اشاره به جایگاه و اهمیت اشتغال در اصلاح و تربیت زندانیان تصریح کرد : با حمایت استانداری خراسان شمالی و تعدادی از کار آفرینان استان موجبات اشتغال به کار تعداد کثیری از زندانیان مرد و تمامی مددجویان زن فراهم گردید .

محمدی در این دیداربا بیان اینکه  اشتغال پایدار زندانیان منجر به كاهش آسیب های اجتماعی می شود تصریح کرد : توسعه فعالیت‌های حمایتی به ویژه در بخش اشتغال برای زندانیان و خانواده‌های آنان نقش بسزایی در توسعه سلامت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم ایفا می‌كند .

مدیر کل زندانهای استان در خاتمه سخنان خود اظهار داشت : مصمم هستیم تا با برنامه ریزی دقیق واحد های اشتغال زندانیان را گسترش داده و از دیگر دستگاههای اجرایی و حمایتی مرتبط نیز انتظار می رود تا در این بخش یاریگر زندانهای استان باشند .

دکتر محمد علی شجاعی استاندار خراسان شمالی نیز در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته در زندانهای استان در جهت رسیدن به اهداف والای سازمانی که همان اصلاح وتربیت جامعه زندانیان می باشد ، اعلام آمادگی نمود و مقرر شد در آینده ای نزدیک جهت بررسی نیازها و اعتبارات مورد نیاز زندانهای استان جلسه ای با حضور معاونین استاندار و مدیران کل دستگاههای اجرایی مرتبط برگزار تا مشکلات زندانهای استان مرتفع گردد .