دیدار مدیر کل زندانهای خراسان شمالی با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در راستای پیگیری مشکلات اعتباری زندانهای استان

مدیرکل زندانهای خراسان شمالی به همراه  صابری معاون اداری مالی و قاسم زاده رئیس اداره مالی و پشتیبانی این اداره کل با حضور در دفتر پارسی پور ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به  بررسی و بیان مشکلات کسری اعتبارات هزینه ای و عمرانی مربوط به  زندان های استان پرداختند.

محمدی مدیر کل زندانهای استان در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از برنامه و سیاستهای زندانها  اظهار داشت:تکلیف سازمان زندانها ، اجرای مقتدرانه احکام مراجع قضائی در حوزه اعمال حبس و همچنین نگهداری از مجرمین وبزهکاران جامعه می باشد که این امر بر ضرورت نظام زندانبانی تکیه دارد. بنابر این امیدواریم با توسعه همکاری ها و تعاملات سازنده در افزایش و تخصیص اعتبارات در زندانها اقدام شود که نتیجه آن ارتقاء امنیت جامعه و زندان می باشد.

درادامه  مدیرکل زندان های خراسان شمالی کمبود نیروی انسانی، سختی کار و شرایط خاص و طاقت فرسای زندانبانی و از طرفی  کسری اعتبارات هزینه ای و تملک دارائی های سرمایه ای زندانهای استان را از مسائل و مشکلات  پیش رو  برشمرد.

در خاتمه این دیدارپارسی پور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خراسان شمالی نیز ضمن تبریک و اظهار خرسندی از حضور ایشان به عنوان مدیر کل زندانهای استان، وضعیت اعتباری استان را تشریح کرد و به معاون و کارشناسان خود دستورات لازم را برای بهبود وضعیت اعتبارات زندانها  صادر و یادآور شد در این زمینه قدم های مؤثربرداشته شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*