دیدار مدیر کل زندانهای استان با سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت ومدیرکل پشتیبانی امور دام استان خراسان شمالی

محمدی مدیر کل زندانهای استان با قربانی سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت  ومدیرکل پشتیبانی امور دام استان خراسان شمالی دیدار کرد .

مدیر کل زندانهای استان در این دیدار اظهار داشت : تامین اقلام مورد نیاز زندانها از تولیدات ایرانی و داخلی می باشد و سعی بر اینست تا نیازمندیهای زندانها از استان تامین گردد .

در این نشست تعاملی محمدی مدیر کل زندانهای استان با بیان مشکلات زندانهای استان در تامین مایحتاج از جمله گوشت ، خواستار حمایت و تامین نیازمندیهای زندانها از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت و پشتیبانی امور دام استان شد .

وی با اشاره به وجود پتانسیل های کافی در زندان ها جهت توسعه اشتغال افزود: با توجه به اقلیم جغرافیایی منطقه می توان با مشارکت سازمان صنعت، معدن و تجارت و  فراهم نمودن حضور کارآفرینان و سرمایه­ گذاران در زندانهای تابعه زمینه اشتغال تعداد زیادی از مددجویان را فراهم  نمود.

قربانی سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت وتوسلی نیا مدیر پشتیبانی امور دام استان نیز در این دیدار در راستای تعامل هر چه بیشتر با اداره کل زندان‌ها اعلام آمادگی نمودند و در جهت تامین اقلام مورد نیاز زندانها از جمله گوشت و مواد پروتئینی اعلام آمادگی نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*