دیدار مدیر کل زندانهای استان ، مسئولان و مدیران اجرایی استان با نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر

همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر محمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی به همراه جمعی از مسئولان و مدیران دستگاههای اجرایی استان با حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد دیدار کردند .

حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اظهار داشت : ایران محل تاخت و تاز ابرقدرت های شرق و غرب بود و انقلاب و امام (ره) به کشور هیبت و عزت دادند.

وی خطاب به مسئولان استان گفت: انقلاب اسلامی امانتی در دست شماست و بنابر این باید از این امانت نگهداری کنید و در حفظ و صیانت از آن بکوشید.

امام جمعه بجنورد افزود: امام (ره) در سخنرانی روز ورود خود در بهشت زهرا گفتند که برای دادن عزت و آقایی به مردم آمده اند، که البته چنین نیز شد.

وی گفت: کشوری که روزی زیر سلطه استکبار بود، اکنون به عزت و کرامت رسیده است و استقلال ایران، موجب غیظ و خشم آمریکا و ایادی استکبار شده است.

حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی از سیادت، سروری، سازندگی، سبک زندگی اسلامی، سرو قامتی، سخاوت و ستبری به عنوان هفت سین انقلاب و از شبیخون فرهنگی، شبکه های شیطانی، شایعه سازی، شیادی، شبهه افکنی، شهوت گستری و شادخواری به عنوان هفت شین استکبار جهانی نام برد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیز در این جلسه گفت: بیش از هزار برنامه در ایام الله دهه فجر در استان برگزار می شود.

حجت الاسلام محمدعلی سالاری افزود: از اول مهرماه تا کنون نیز ۱۵ هزار فعالیت فرهنگی در زمینه گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در استان برگزار شده است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*