دیدار مدیر کل بازرسی استان با مدیر کل زندانهای خراسان شمالی

مهر پرور بازرس کل استان با حضور در اداره کل زندانهای خراسان شمالی با محمدی مدیر کل زندانها دیدار کرد.

در این دیدار مدیر کل زندانهای استان در گزارشی از اقدامات در حال انجام در سطح زندانهای استان به مبحث تلاش در راستای کاهش جمعیت کیفری اشاره نمود وخاطر نشان ساخت : تعامل مثبت وسازنده ای که فی مابین مراجع قضایی و مجموعه زندانها هست توفیقات خوبی در این خصوص حاصل شده است.

محمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در این دیدارگفت : احقاق حقوق شهروندی کارکنان و مددجویان و سایر اقشار مرتبط با زندانها وظیفه ای است که کوتاهی کردن در آن به معنای نقض اخلاق حرفه ای بوده و به هیچ وجه قابل چشم پوشی نمی باشد .

مدیر کل زندانهای استان در خاتمه بر ضرورت توسعه تعاملات فی مابین اعضای شورای قضائی استان نیز تاکید کرد و گفت: هدف ما توسعه تعاملات و استفاده از ظرفیت نهادهای قضایی استان برای توسعه کیفیت زندانبانی و اصلاح مجرمان است.

مهر پرور مدیر کل بازرسی استان نیز اداره کل زندانها را مجموعه ای خالص و متعهد توصیف نمود که همت و توان خود را صرف خدمت به ارتقای امنیت جامعه با اصلاح مجرمین نموده است و افزود: سازمان بازرسی همواره آماده است از برنامه های اداره کل زندانهای استان در ارتقاء خدمت، بهبود زندانها و اصلاح مجرمان حمایت نماید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*