در گرامیداشت هفته قوه قضائیه صورت گرفت : بازدید مدیر کل زندانهای خراسان شمالی از زندان مرکزی بجنورد

پژمان پروین مدیرکل زندانهای خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه به همراه معاون اداری و مالی و برخی از رؤسای ادارات ستادی در زندان بجنورد حضور یافت و ضمن مواجهه حضوری با مددجویان مشکلات آنان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در بازدید از زندان

در جریان این بازدید که بیش از چهار ساعت به طول انجامید،مدیرکل زندانهای خراسان شمالی در مواجهه حضوری با مددجویان ضمن مطلع شدن از شیوه ارائه خدمات دهی به مددجویان مشکلات آنان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

پژمان پروین در جریان این بازدید بخشی از برنامه های زندانهای استان در حوزه اصلاحی و تربیتی را برای مددجویان بازگو واز آنان خواست تا مشارکتی فعال در برنامه های اصلاحی و تربیتی زندان داشته باشند. مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در جمع مددجویان زندان مرکزی بجنورد اقدامات عمرانی انجام گرفته در دو ساله اخیر را به منظورتحقق نگاه ویژه به کرامت انسانی و کیفی سازی برنامه های اصلاحی و تربیتی دانست و از مددجویان خواست ضمن مشارکت در برنامه های اصلاحی و تربیتی بر حفظ و حراست از اماکن ایجاد شده همت گمارند.

رعایت بهداشت محیط- رعایت بهداشت فردی- دقت در حفظ و نگهداری مطلوب از فضاهای ایجاد شده- مشارکت فعال در برنامه های فرهنگی،تربیتی و اصلاحی و ارائه خدمات حمایتی ومعاضدت های قضایی به مددجویان توسط واحدهای اجرای احکام و مددکاری از جمله مواردی بود که پژمان پروین مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در بازدید از زندان مرکزی بجنورد مورد تأکید قرار داد.

در این بازدید کلیه مددجویان مرکز مشاوره و روان درمانی زندان بجنورد با مدیر کل زنداهای استان مواجهه حضوری داشتند.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در بازدید از زندان

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*