در سالروز ورود امام خمینی(ره) به میهن اسلامی ایران؛زندانهای خراسان شمالی، طلوع چهلمین فجر انقلاب را جشن گرفتند

مراسم بزرگداشت یوم‌الله ۱۲ بهمن ۵۷ (سالروز ورود تاریخی امام(ره) به میهن اسلامی) و آغاز چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور گسترده اقشار مختلف خانواده معظم شهدا، ایثارگران، آزادگان، جانبازان، دانش آموزان، علما و روحانیون،  فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران ادارات و نهادهای استان، با شور و حال خاص خود و نواختن سرودهای انقلابی دوران اول انقلاب و سرودهای حماسی در میدان شهید شهر بجنورد برگزار شد.

این مراسم با نواختن زنگ انقلاب در میدان شهید مرکز استان آغاز شد و با اجرای سرود انقلابی دانش‌آموزان، اجرای رژه موتوری از مسیر فرودگاه بجنورد تا میدان شهید، گلباران تمثال حضرت امام (ره) و دف نوازی گروه ۴۰ نفره، همراه بود .

محمدی مدیر کل زندانهای استان به همراه جمعی از مسئولین و کارکنان اداره کل ، کانون اصلاح و تربیت و زندان بجنورد نیز با شرکت در این مراسم معنوی ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب یاد و خاطره ورود تاریخی معمار کبیر انقلاب به میهن را گرامی داشتند.

شایان ذکر است مراسم بزرگداشت یوم‌الله ۱۲ بهمن ۵۷ (سالروز ورود تاریخی امام(ره) به میهن اسلامی) و آغاز چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی در زندانهای استان با حضور رؤسای زندانها ، مسئولین فرهنگی ومددجویان نیز برگزار شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*