در اجرای برنامه های صیانت از حقوق شهروندی وعفاف و حجاب ، اداره زندان بجنورد رتبه برتر عفاف و حجاب را کسب کرد

اداره زندان شهرستان بجنورد باتوجه به اقدامات ارزشمند درحوزه ستاد صیانت این شهرستان عنوان برتر در حوزه عفاف و حجاب را از سوی محمود ثمینی فرماندار شهرستان بجنورد به خود اختصاص داد.

انجام اقدامات موثر در تقویت و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب با مدیریت حاتمی رئیس زندان بجنورد  باعث کسب رتبه برتر این زندان از سوی محمود ثمینی فرماندار شهرستان بجنورد شد.

درمتن لوح تقدیر حاتمی رئیس زندان  بجنورد اینچنین آمده است:

جناب آقای حاتمی

رئیس محترم اداره زندان مرکزی شهرستان بجنورد

با سلام و احترام

حقوق شهروندی هدیه الهی و جزو حقوق ذاتی و فطری انسان هاست که منبعث از تعالیم اسلامی بوده و ارزش معنوی دارد. فلذا هدف غایی از برپایی نظام شهروندی تامین سعادت برای همه مراحل زندگی است. در حال حاضر نقش بی بدیل رهبرمعظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا … خامنه ای (مدظله العالی) در تبیین حقوق شهروندی درسند بیست ساله و در ابلاغ سیاست های کلی نظام اداری کشور برای حفظ کرامت و حقوق انسان ها انعکاس یافته است و به مسئولین نظام برای تحقق آن فرمان داده اند و با عنایت به سخنان رییس جمهور محترم جناب آقای دکتر روحانی که به حقوق شهروندی تحت عنوان “اساسی ترین برنامه های دولت تدبیر و امید در سیاست داخلی کشور تحقق حقوق شهروندی است ” تاکید فرموده اند و با عنایت به این مهم که توسعه و پیشرفت ایران اسلامی، مرهون تلاش بی دریغ انسانهای خدوم و دلسوزی است که همواره پیشرفت و تعالی کشور را سرلوحه خود قرار داده و خدمتگزاری را افتخاری بزرگ برای خویش میدانند، اقدامات ارزشمند شما در تاثیر به سزایی در تقویت ترویج عفاف و حجاب و صیانت از حقوق شهروندی داشته و افزایش رضایتمندی مردم و مسئولین نظام را فراهم نموده است .

بدین وسیله از زحمات ارزنده جنابعالی در اجرای شایسته برنامه های ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی که موجب کسب عنوان برتر در حوزه عفاف و حجاب گردیده تقدیر و تشکرنموده و از درگاه خداوند سبحان بهروزی  و توفیق برای شما در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئلت می نمایم.

محمود ثمینی

فرماندار شهرستان بجنورد