دادستان دادسرای عمومی و انقلاب اسفراین تاکید کرد : ضرورت رفع و حل مشکلات قضایی زندانیان

جمعی از قضات شهرستان اسفراین در معیت کریمی دادستان شهرستان با حضور در زندان اسفراین و برگزاری نشست صمیمی به مشکلات قضایی زندانیان رسیدگی کردند .

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان اسفراین در حاشیه  بازدید قضات از زندان بر رفع و حل مشکلات قضایی زندانیان تاکید نمود و اظهار داشت : تعامل بین بخشی در میان دستگاه قضایی با اداره زندان‌ برای رسیدگی به حل مشکلات زندانیان ضروري بوده و در این راستا همفکری و هم‌افزایی در رسيدن به کاهش و از بين بردن مشکلات بسیار موثر است.

کریمی خاطر نشان ساخت : منش رفتاری صحیح و درست ایجاب می‌کند که منطبق با این همفکری و هم افزایی قدم برداشته و در جهت حل اینگونه مشکلات که بسیار مورد تاکید رییس محترم قوه قضائیه است، بکوشیم.

دادستان اسفراین با بیان اینکه نقش اصلی در کنترل ورودی زندانیان را قضات به عهده دارند افزود : بايد قضات نظارت لازم در نحوه ی ورودی به زندان ها داشته باشند و این موضوع یکی از مهم ترین موارد کاهش جمعیت کيفري زندانها می باشد .

شایان ذکر است در این بازدید که بیش از ۲ ساعت به طول انجامید تمامی زندانیان زندان اسفراین  با دادستان و قضات شعبات مختلف دیدار چهره به چهره داشتند .