دادستان بجنورد در بازدید از زندان مرکزی : معاضدت های قضایی و مددکاری کاهش جمعیت کیفری را به همراه داشته است

مسلم محمد یاران دادستان بجنورد به همراه قاضی ناظر زندان از زندان مرکزی بجنورد بازدید و به مشکلات قضایی تعدادی از مددجویان این زندان از نزدیک رسیدگی نمود.

بازدید از زندان بجنورد

در جریان این بازدید که دادستان را محمد اسماعیل حاتمی رئیس زندان بجنورد همراهی می کرد مجتمع فرهنگی آموزشی جدید الاحداث زندان مورد بازدید قرار گرفت و رئیس زندان در توضیحاتی به کاهش آسیب رفتار در زندان اشاره نمود و اعلام داشت : با مراکز اصلاحی ایجاد شده فعالیت های فرهنگی تربیتی و اصلاحی با اهتمام بیشتر در حال اجرا می باشد.
مسلم محمد یاران دادستان داسرای عموم و انقلاب بجنورد نیز در این بازدید ارائه معاضدت های قضایی و خدمات مددکاری را در این زندان بسیار مطلوب ارزیابی نمود و خاطر نشان ساخت با اقدامات خوب در حال اجرا ما شاهد کاهش جمعیت کیفری زندان خواهیم بود.
دادستان دادسرای عموم و انقلاب بجنورد که ریاست هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان را نیز عهده دار می باشد موضوع حمایت از خانواده زندانیان نیازمند و برنامه ریزی در راستای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی را از مهم ترین برنامه های انجمن حمایت دانست و اعلام داشت:با برنامه ریزی صورت گرفته درصدد صیانت از خانواده زندانیان هستیم .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*