حضور مدیر کل زندانهای خراسان شمالی درپنجمین جلسه ستاد استانی کنترل مجرمان حرفه ای و سابقه دار

پنجمین جلسه ستاد استانی کنترل مجرمان حرفه ای، سابقه دار و خطرناک با حضور رئیس کل دادگستری استان،تنی چند از معاونین رئیس کل، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان،معاون سیاسی و امنیتی استانداری ، مدیر کل زندانهای استان ومسئولین دستگاههای اجرایی،امنیتی و انتظامی ذی ربط در دادگستری کل خراسان شمالی برگزار شد.

حجت الإسلام والمسلمین جعفری رئیس کل دادگستری استان در این جلسه یکی از بزرگترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را اقتدار و امنیت پایدار دانست.

این مقام قضایی با تبیین ماهیت و ابعاد مختلف حماسه ماندگار و تاریخی ملت بزرگ و مقاوم  ایران در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و حضور با شکوه و وصف ناشدنی در ۲۲ بهمن سال جاری، به موضوع عفو و بخشودگی حدود ۵۰ هزار نفر از محکومین محاکم عمومی و انقلاب به مناسبت ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ اشاره و این  گذشت و بخشودگی را نشانه صلابت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی و تجلی رأفت و عطوفت اسلامی  دانست.

در این جلسه سایر اعضاء ستاد استانی کنترل مجرمین حرفه ای، خطرناک و سابقه دار از جمله دادستان عمومی و انقلاب بجنورد و مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی، امنیتی و انتظامی شرکت کننده در پنجمین جلسه ستاد، گزارشی از روند اجرای مصوبات جلسه گذشته و بعلاوه برنامه های اجرایی حوزه مدیریتی  خویش ارائه نمودند که  مراتب  مورد بحث، بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

محمدی مدیر کل زندانهای استان نیز در این جلسه یادآور شد: ضرورت حفظ نظم و امنیت عمومی اقتضا می‌کند که مجرمین حرفه ای، خطرناک و سابقه دار همواره تحت کنترل و نظارت  قرارگرفته و از ارتکاب مجدد جرم توسط آنان جلوگیری شود.

مدیر کل زندانهای استان همچنین ابراز امیدواری کرد: با اجرای دستورالعمل کنترل مجرمان حرفه ای و سابقه دار گام‌های بلندی در راستای ارتقاء شاخص امنیت در مناطق مختلف استان برداشته شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*