حضور رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در اداره کل زندانهای استان

حضرت حجت الاسلام و المسلمین جعفری رئیس کل دادگستری استان  با حضور در ستاد اداره کل زندانها با محمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی دیدار و محورهای توسعه تعامل و همکاری ها را در راستای ارتقاء کارائی نظام قضائی، زندانبانی، توسعه فرایند اصلاح و تربیت مجرمان و اعطای هدفمند تسهیلات و امتیازات قضائی را مورد بحث و گفتگو قرار داد.

در این نشست محمدی مدیر کل زندانهای استان ، توسعه تعامل بین دستگاه های وابسته به قوه قضائیه در استان و استفاده از ظرفیتهای مشترک همکاری در این مجموعه را پیرامون استقرار امنیت قضائی و اجتماعی در جامعه بسیار مهم توصیف و خاطر نشان ساخت : قطعا شاهد هماهنگی و هم افزائی بیشتری در راستای سیاست های عالیه توسعه قضائی و سازمان زندانهای کشور خواهیم بود.

حضرت حجت الاسلام و المسلمین جعفری رئیس کل دادگستری استان نیز در این نشست بر ضرورت همکاری و حمایت دادگستری کل از زندانها تاکید کرد و اظهار داشت : کاهش جمعیت کیفری و اعطای هدفمند امتیازات قضائی به زندانیان واجد شرایط با استفاده از تمامی ظرفیت های قانونی از اولویتهائی است که بطور جدی در دستور کار قرار دارد.

محمدی مدیر کل زندانهای استان در خاتمه این نشست تصریح کرد : ارتقاء امنیت پایدار در زندانها می تواند فضای مناسبی را برای اجرای هرچه بهتر فعالیت های اصلاحی و تربیتی فراهم نماید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*