حضوررئیس کل دادگستری خراسان شمالی در زندان بجنورد و رسیدگی به وضعیت قضائی هفتاد مددجو

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی به همراه معاونین قضائی،دادستان مرکز استان و مدیر کل زندانها در زندان بجنورد حضور و پس از بازدید از قسمت های مختلف زندان ،مشکلات قضائی هفتاد مددجوی این زندان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

حضوررئیس کل دادگستری خراسان شمالی در زندان بجنورد

حضوررئیس کل دادگستری خراسان شمالی در زندان بجنورد

در این بازدید که با هدف تحقق اهداف توسعه قضائی در کاهش هدفمند جمعیت کیفری انجام پذیرفت، رئیس کل دادگستری در دیدار چهره به چهره با زندانیان ضمن استماع مسائل و مشکلات آنان دستورات لازم را جهت رفع موارد ابلاغ نمود.
حجت الاسلام قدرتی رئیس کل دادگستری خراسان شمالی پس از بازدید طرح های عمرانی در حال احداث زندان بجنورد از جمله سوله اشتغال و حرفه آموزی و نیز نمازخانه جدید تلاش پژمان پروین مدیر کل زندانهای خراسان شمالی را در احداث فضای آموزشی ، فرهنگی و افزایش سرانه فیزیکی زندان بویژه عملیاتی کار کردن و پیشرفت فیزیکی پروژه ها را ستود وخاطر نشان ساخت : تعامل خوب مسؤلین اداره زندانهای استان با مراجع قضایی و پیگیریهای مستمر از سوی زندانها زمان رسیدگی به درخواست های زندانیان به حداقل ممکن رسیده است.
پژمان پروین مدیر کل زندانهای استان که رئیس کل و هیئت همراه را همراهی میکرد اظهار داشت: حضور قضات در زندان باعث دلگرمی ما در کار و ارتقاء نظام زندانبانی در رابطه با رفع مشکلات قضایی زندانیان خواهد شد لذا با تعامل همسویه ای که با مراجع قضایی شهرستانها داریم در پیگیری و مرتفع نمودن مسائل قضایی زندانیان به اهداف خوب و مطلوبی دست یافتیم.
شایان ذکر آنکه در این دیدار در فضایی صمیمی زندانیان مشکلات خود را مطرح و خواستار پیگیری موارد شدند ، ضمن اینکه بازدیدهای دوره ای مسئولین قضایی ، قضات دادگستری و …برکات زیادی برای زندانی و خانواده های آنها بوجود آورده است .
حضوررئیس کل دادگستری خراسان شمالی در زندان بجنورد

حضوررئیس کل دادگستری خراسان شمالی در زندان بجنورد

پژمان پروین مدیر کل زندانهای استان در پایان این دیدار چهره به چهره که با حضور بیش از ۷۰ نفر از زندانیان صورت گرفت اظهار داشت : نگاه علمی اصلاح و تربیت در دستگاه قضائی و سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی و توجه به اشتغال مددجویان و رسیدگی به وضعیت خانواده آنها ، برگ زرینی برای این دستگاه می باشد و با مساعدت وهمکاری قضات استان می توان روند اصلاح و تربیت مجرمان را با شتاب بیشتری در سال جديد پیش برد .
گفتنی است در پایان توسط مدیر کل زندانهای استان از رئیس کل و هیئت همراه به پاس کوشش های مجدانه و مداوم و همکاری سازنده درارائه خدمات مطلوب و ارزنده و نقش فعال و مؤثر در راستای توجه به امور مددجویان، تقدیر بعمل آمد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*