جلسه پرسش و پاسخ رئیس زندان شیروان با سربازان وظیفه

نشست صمیمانه سید آبادی رئیس زندان به همراه دیگر مسئولین با سربازان در محل آسایشگاه سربازان وظیفه زندان شیروان برگزار گردید.

سید آبادی رئیس زندان شیروان در این نشست با بیان اینکه داشتن بینش سیاسی و بصیرت برای سربازان ضروری است خاطر نشان ساخت : خدمت سربازی در نظام اسلامی وظیفه و تکلیف است و هم مقدس ، اگر با نیت پاک و هدفمند انجام پذیرد جزو عبادات محسوب می شود.

وی همچنین در این جلسه خطاب به سربازان وظیفه خاطر نشان کرد : سربازان زندان مروج اخلاق و تکریم مراجعین هستند و در مواجهه با ارباب رجوع باید شئونات اخلاقی را بیش از پیش رعایت کنند و بدانند که مسئولیت سربازان گاهی از کارکنان هم سنگین تر است.

در این جلسه  سید آبادی رئیس  زندان شیروان پس از استماع سوالات و مسائل مختلف سربازان وظیفه گفت : نظر به تاکیدات مدیر کل زندانهای استان در خصوص توجه ویژه به سربازان و ارائه آموزشهای لازم ، این جلسات بصورت منظم برگزار می شود .

رئیس زندان شیروان به نقش سربازان وظیفه یگان حفاظت در زندانها اشاره نمود و گفت: رسالت اصلی یگان حفاظت تأمین امنیت زندان است و نقش سربازان وظیفه به عنوان بخشی از بدنه اصلی آن غیرقابل انکار و تعیین کننده است.

وی در ادامه دوران سربازی را بهترین زمان برای تجربه اندوزی برشمرد و هوشیاری و دقت در انجام امورات محوله ، حفاظت گفتار ، حفظ شئونات اخلاقی ، پایبندی به مسائل دینی و مسئولیت‌پذیری را ضروری دانست.

رئیس زندان شیروان در خاتمه این نشست آموزش مهارت های اساسی زندگی  برای سربازان وظیفه را ضروری دانست و تصریح کرد : نیروهای وظیفه  از هر حیث باید آماده پذیرش مسئولیت های اجتماعی پس از خاتمه دوران مقدس سربازی باشند .