تقدیر استاندار خراسان شمالی از مدیر کل زندانها به جهت کسب عنوان دستگاه برترتوسط اداره کل زندانها درارزیابی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس

در مراسمی که با حضور معاون سیاسی امنیتی،اجتماعی استانداری خراسان شمالی و مسؤلین استانی در سالن همایش های استانداری خراسان شمالی برگزار گردید از پژمان پروین مدیر کل زندانهای استان به جهت کسب عنوان برتر توسط اداره کل زندانها بر اساس گزارش کمیته نظارت و ارزیابی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس استانداری خراسان شمالی تجلیل بعمل آمد.

کسب عنوان دستگاه برترتوسط اداره کل زندانها درارزیابی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس

کسب عنوان دستگاه برترتوسط اداره کل زندانها درارزیابی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس

در لوح سپاس اهدائی از سوی مهندس صالحی استاندار خراسان شمالی به پژمان پروین مدیر کل زندانهای استان آمده است:
هفته دفاع مقدس نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن می باشد و در این مجموعه تابناک درخشنده ترین و نفیس ترین نگین گرانبها ، یاد و خاطره شهیدان است . از اینرو در راستای پاسداشت هفته دفاع مقدس و بر اساس گزارش کمیته نظارت و ارزیابی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس استان مفتخر به کسب عنوان « دستگاه برتر » گردیده اید .
بدینوسیله مراتب قدردانی و سپاس خود را از تلاشهای مجدانه شما و همکاران محترمتان اعلام میدارم . امید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید موفق و پیروز باشید .
محمد رضا صالحی استاندارخراسان شمالی10

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*