تقدیرمعاون سلامت،اصلاح و تربیت و رییس ستاد پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور از مدیر کل زندانهای استان خراسان شمالی

در سومین جلسه ستاد پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندانهای سراسر کشور که با حضور معاون سلامت،اصلاح و تربیت و رییس ستاد پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر سازمان ، دبیر و دیگر اعضای ستاد در محل سازمان زندانها برگزار شد از پژمان پروین مدیر کل زندانهای استان خراسان شمالی با اهداء لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

در این جلسه که به منظور بررسی اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی در زندانهای خراسان شمالی انجام گرفت، پژمان پروین گزارشی مبسوط از اقدامات عمرانی و اصلاحی و تربیتی در زندانهای خراسان شمالی ارائه داد.

پروین کاهش آسیب رفتارهای پرخطر در زندانها را منوط به وجود فضای فیزیکی مناسب دانست و ایجاد فضاهای فیزیکی ایجاد شده در زندانهای خراسان شمالی در دو ساله اخیر را به این منظور اعلام نمود.

در پایان این جلسه حجتی پور معاون سلامت،اصلاح و تربیت و رییس ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر سازمان زندانها،عملکرد استان خراسان شمالی را در اجرای برنامه های اصلاحی و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر با استفاده حداکثری از ظرفیت موجود و تعامل با دستگاه قضائی و اجرائی ، مطلوب و قابل تقدیر دانسته و با اعطای لوح تقدیر از مشارالیه تجلیل نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*