تحلیل و بررسی شاخصهای عمومی و اختصاصی اداره کل زندانهای خراسان شمالی با حضورمعاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی

نشست تحليلي شاخص هاي عمومي و اختصاصي ارزيابي عملكرد سال ۱۳۹۶ اداره كل زندانهای خراسان شمالی  با حضور فرجی معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اعضاي كارگروه و تيم ارزياب شاخص ها درمحل سالن جلسات اداره کل زندانهای استان برگزار گرديد .

 این کارگروه در راستای توسعه مدیریت و بهبود عملکرد زندانها در شاخص های اختصاصی و عمومی برگزار شد و با بررسی محور های مهم ارزیابی همراه بود.

در ابتدای این نشست صابری معاون اداری و مالی اداره کل زندانهای خراسان شمالی در خصوص اهمیت برش شاخص های اختصاصی ، اهداف برنامه عملیاتی اجرایی و مواردی که بتوان کمیت و کیفیت موارد خواسته شده را با بینش علمی و عملی به آن رسید مطالبی را عنوان و بیان داشت : انتخاب و شناسایی موارددرخواستی در اصلاح فرایند  مهمترین برنامه هایی است که می بایست در اولین گام به آن دست یافت.

فرجی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان شمالی هم در ادامه نشست هماهنگی ارزیابی شاخص های عمومی واختصاصی اداره کل زندان های استان از تلاش و جدیت دست اندرکاران و پیگیری دستورالعمل های اجرایی سازمان  قدر دانی کرد.

شایان ذکر است اداره کل زندانهای خراسان شمالی در سال ۹۶ رتبه سوم را در بین ۵۰ دستگاه اجرایی استان و در گروه عمومی ، اجتماعی وقضایی رتبه دوم را در بین ۱۲ دستگاه کسب نمود .

این کارگروه پس از تحلیل نتایج شاخص هاي عمومي و اختصاصي ارزيابي عملكرد سال۹۶ تغییرات شاخصهای ارزیابی سال ۹۷ را نیز بررسی نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*