تجلیل مدیرکل زندانهای خراسان شمالی از صبر، ایثار و فداکاری‌جانباز عملیات «الی بیت المقدس»

محمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی به اتفاق هیئت همراه با حضور در منزل اسماعیلی جانبازعملیات الی بیت المقدس (فتح خرمشهر)از ایشان و فرزندش که از کارکنان یگان حفاظت زندان بجنورد می باشد تجلیل نمود .

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، گفت : رزمندگان ، ایثارگران و جانبازان سرافراز مایه مباهات و افتخار جمهوری اسلامی ایران  هستند و تجلیل و تکریم از جانبازان کمترین کاری است که ما می توانیم انجام دهیم.

وی تصریح کرد: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و بر این اساس باید مکتب و سیره شهدا را در جامعه نهادینه کرد و با نشان دادن این مکتب به جوانان و نوجوانان آنها را در مسیر راه ائمه اطهار (ع) و شهدا راهنمایی و ارشاد کرد.

محمدی درخاتمه سخنان خود دیداربا خانواده ایثارگران را برای تجدید روحیه و ایجاد انگیزه و آرامش بیشتر در کارها بسیار مفید دانست و خاطر نشان کرد : دستاوردهای امروز ما در حوزه حاکمیتی، استقلال و آزادی مرهون رشادت ها و فداکاری های آنان بوده و باید از این ارزش ها دفاع کرده و تلاش کنیم تا روز به روز شاهد پیشرفت کشور باشیم و قدرشناس جانبازان ، شهدا و خانواده آن بزرگواران باشیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*