تجلیل از دانش آموزان ممتازتحت پوشش مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت پس از خروج زندانهای خراسان شمالی

در مراسمی از ۲۸ دانش آموز ممتاز تحصیلی تحت پوشش مرکز امور خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج خراسان شمالی با حضور پژمان پروین مدیر کل زندانهای استان قدردانی شد.

تجلیل از دانش آموزان ممتازتحت پوشش مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت پس از خروج زندانهای خراسان شمالی

در این مراسم که در محل سالن اجتماعات اداره کل زندانهای استان برگزار گردید مدیر کل زندانهای استان در سخنانی اظهار داشت: موفق بودن تنها منحصر به ممتازی در زمینه تحصیل و درس نیست. بلکه احترام به حقوق دیگران، حفظ ارزش‌های ملی و اجتماعی ،تکریم پدر و مادر و مسئولیت‌پذیری از دیگر زمینه‌هایی است که باید به آن‌ها توجه ویژه شود.

پژمان پروین ضمن تبریک موفقیت تحصیلی دانش آموزان حاضر در این جلسه اعلام داشت: سختی و مشکل در زندگی تمام افراد وجود دارد و هیچ زندگی بدون مشکل وجود ندارد اما آنچه که ما را در رسیدن به اهدافمان کمک خواهد نمود تلاش و پشتکار در وظایفی است که بر عهده ما گذاشته شده است.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه به موضوع استفاده از تجارب دیگران اشاره نمود و خاطر نشان ساخت ما باید تجارب تلخ و شیرین دیگران در زندگی شخصی خود مورد لحاظ قرار دهیم و تلاش نماییم تا با رویکردی مثبت فردی مؤثر برای خانواده و جامعه خویش باشیم.وی با اعلام اینکه همواره موضع تحصیل فرزندان مددجویان از مهمترین دغدغه های این اداره کل بوده از نبود حتی یک فرزند مددجوی زندانی بازمانده از تحصیل در سطح استان خبر داد.

پروین با ابراز خرسندی از قرار گرفتن در بین دانش آموزان ممتاز در زمینه تحصیل و ورزش به موضوع گسترش آسیب های اجتماعی در جامعه نیز اشاره ای نمود و از دانش آموزان خواست تا با خود مراقبتی و دانش افزایی خود را در برابر این آسیب ها واکسینه نمایند.

استفاده از ظرفیت مشاورین مدارس،ارتباط خوب با مدیران آموزشی،تکریم والدین،اهمیت بخشی به فعالیت های فرهنگی و ورزشی در پر کردن اوقات فراغت از دیگر مواردی بود که مدیر کل زندانهای استان برآن تأکید نمود.

در پایان این مراسم از کلیه دانش آموزان ساعی مددجویان تحت پوشش مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت پس از خروج زندانهای خراسان شمالی با اهداء هدایایی تجلیل بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*