تجدید میثاق مدیرکل و کارکنان زندانهای استان خراسان شمالی با آرمانهای مقدس شهیدان والا مقام

مدیرکل و کارکنان زندانهای استان خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بار دیگربا حضور در مزار شهدای مرکز استان با آرمانهای مقدس شهدای والامقام جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم تجدید میثاق کردند.

در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای بجنورد محمدی مدیرکل ، كاركنان و سربازان زندانهای استان همگام با ساير نهادهاي انقلابي در حركتی نمادين با عطرافشانی و قرائت فاتحه، یاد و خاطره حماسه‌سازان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند و با آرمان‌های امام راحل و شهیدان تجدید پیمان کردند .

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در حاشیه این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهيدان، يك ضرورت اجتناب‌ ناپذير است و در حال حاضر بيش از هر زمان ديگري، بايد به راه شهيدان توجه داشت.

وي در پايان با اشاره به اينكه شهداي انقلاب و شهداي دوران دفاع مقدس، طلايه‌داران واقعي انقلاب هستند كه مي‌‌توانند الگوي واقعي بشريت باشند ، افزود: انقلاب اسلامي ايران، حاصل رشادت‌ها و از خودگذشتگي‌هاي انسان‌هايي است كه تنها به معبود خود فكر مي‌كردند و از كشور دفاع كردند و امروز بايد از آنها به نيكي ياد كنيم.