تبلور وحدت ،ایثار و همدلی درگلریزان کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان راز و جرگلان استان خراسان شمالی

جشن گلریزان شهرستانهای راز و جرگلان در مدرسه علمیه شهرستان راز با حضور امام جمعه اهل تسنن ، امام جمعه راز ، رئیس دادگستری ، مسئولین و جمعی از خیرین و نیکوکاران اهل تسنن و شیعه راز و جرگلان برگزار شد .

محمدپور رئیس دادگستری شهرستان رازوجرگلان در آئین جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اظهار کرد: در راستای رسیدگی فوری و خارج از نوبت به دعاوی اعسار و عمل به دستورالعمل‌های ریاست قوه قضائیه در رسیدگی به دعاوی مهریه در حال حاضر هیچ زندانی مالی از حوزه قضایی رازوجرگلان در زندان بجنورد وجود ندارد .

محمدپور با اشاره به اجر عظیم آزادی زندانی و بازگشت او به آغوش خانواده بویژه در ماه مبارک رمضان افزود:  از خیرین و نیکوکاران مخلص که با کمکهای خود موجبات آزادی ۶ زندانی این شهرستان را در سال قبل رقم زدند تقدیر و تشکر می کنم .

وی اعلام کرد: کمک های خیرین تنها ویژه زندانیان جرائم غیر عمد مانند بدهکاران دیه، تصادفات رانندگی،حوادث کار و بدهکاران مالی مهریه، نفقه، چک غیرکلاهبرداری خواهد شد و پرداختی به مجرمین عمدی صورت نخواهد گرفت.

در این مراسم که خیرین و نیکوکاران، مسئولین شهرستانی، امام جمعه شهرستان و جمعی از علمای شیعه و اهل سنت، مدیر نمایندگی ستاد دیه استان ، رئیس زندان بجنورد و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان راز و جرگلان حضور داشتند از بانیان و برگزارکنندگان این مراسم و دکترعبدالجلیل غیادی که سهیم در جشن گلریزان بودند تشکر و قدردانی شد همچنین و با اهدای لوح تقدیراز حاج حلیم کوهی خیر نمونه نیز تقدیر به عمل آمد .

گفتنی است، مبلغ ۲۱۰ میلیون ریال در بخش کمک های مردمی به گلریزان امسال رازوجرگلان جمع آوری شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*