بیانیه حریم خصوصی

بيانيه حريم خصوصي – اداره کل زندانهای خراسان شمالی

بيانيه حريم خصوصياطلاعات شخصي هر فرد، بخشي از حريم خصوصي وي محسوب مي‌شود. حفاظت از حقوق شخصيافراد ، نه تنها موجب حفظ امنيت كاربران مي‌شود، بلكه باعث اعتماد بيشتر و مشاركت آنها در فعاليت‌ها مي‌گردد. هدف از اين بيانيه، آگاه ساختن شما درباره‌ي نوع و نحوه‌ي استفاده از اطلاعاتي است كه در هنگام بازديد از سايت، از جانب شما دريافت مي‌گردد. اداره کل زندان های فارس خود را ملزم به رعايت حريم خصوصي همه افراد و كاربران تارنما دانسته و از انتشار آن يا در اختيار قرار دادن اطلاعات دريافتي كاربران به ديگران خودداري مي‌نمايد.
مشاهده صفحات اين تارنما نياز به جمع آوري اطلاعات از كاربران ندارد و تنها در مواردي نظير برخي خدمات الكترونيكي ، ثبت شكايات ، نظرات و پيشنهادات و يا نظر سنجي خدمات نياز به جمع آوري اطلاعات از كاربران دارد .
اطلاعات جمع‌آوري شده از بازديدكنندگان و تكميل كنندگان فرم‌هاي موجود در تارنماي اين سازمان صرفاً براي ارائه خدمات و بهبود كيفيت محتواي سايت، مورد استفاده قرار مي‌گيرند و هيچ بخشي از اطلاعات شخصي شما را ، با فرد يا سازمان ديگري در ميان نخواهيم گذاشت.
تارنماي سازمان ممكن است داراي پيوندهاي مختلف به سايت هاي ديگر باشد و زماني كه كاربران ازطريق اين پيوند ها از تارنماي سازمان خارج شوند ديگر سازمان تعهدي برحفظ حريم شخصي انان در سايت مقصد نخواهد داشت و مراجعه كنندگان بايد به بيانيه حريم شخصي سايت مقصد مراجعه نمايند.
کلیه حقوق این سایت برای اداره کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان خراسان شمالی محفوظ می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.