به منظور حل مشکلات قضایی انجام گرفت:بازدید دادستان و قضات دادسرای عموم و انقلاب از زندان بجنورد

به منظور رسیدگی به وضعیت قضایی مددجویان و کمک به اجرای سیاست کاهش جمعینت کیفری زندانها ،مسلم محمدیاران دادستان دادسرای عموم وانقلاب بجنورد به همراه معاونین،و قضات این دادسرا در زندان مرکزی بجنورد حضور یافته و در مواجهه ای حضوری به درخواست ها و مشکلات مددجویان این زندان رسیدگی نمودند.

در جریان این بازدید که دادستان وقضات دادسرا را رئیس زندان و دیگر مسؤلین همراهی می نمودند دادستان بجنورد در سخنانی تعامل زندان با مجموعه دادسرا را بسیار مطلوب دانست و اعلام داشت: الحمدالله با پیگیری های فراوانی که از سوی واحد مددکاری زندان انجام می پذیرد و همچنین اهتمام قضات در اجرای برنامه های کاهش جمعیت کیفری ما شاهد حداقل متهمین در زندان هستیم و تلاش دادسرا بر پذیرش وثیقه و تضامین لازم تا صدور حکم قطعی می باشد .

مسلم محمدیاران پویا بودن شورای طبقه بندی و برگزاری جلسات منظم این شورا را از نقاط بارز زندان بجنورد دانست و اعلام نمود :تلاش نموده ایم تا با یک نگاه حمایتی ضمن اجرای دقیق مقررات زمینه برخورداری مددجویان از تسهیلاتی همچون مرخصی و رأی باز را تسهیل نماییم.

در جریان این بازدید که بیش از سه ساعت به طول انجامید درخواست بیش از دویست مددجوی زندان مرکزی بجنورد از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*