برگزاری جلسه شورای قضایی استان به میزبانی زندان مرکزی خراسان شمالی

جلسه شورای قضایی استان به میزبانی اداره کل زندان ها در سالن جلسات زندان بجنورد با محوریت اصلی طرح مشکلات و موضوعات مربوط به حوزه زندانها  برگزار شد .

 در ابتدای این جلسه که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین جعفری رئیس کل دادگستری استان برگزار شد ، اعضای شورای قضایی خراسان شمالی به ارائه گزارشی از اقدامات و عملکرد مجموعه تحت مدیریت خود پرداختند.

محمدی مدیر کل زندان های استان نیز در گزارشی ضمن تشریح وضعیت زندانهای استان به اهم سیاست ها وبرنامه های اجرایی اشاره نمود وخاطر نشان ساخت : ما در اجرای برنامه ها ورسیدن به اهداف سازمانی خود بیش از هر چیز نیازمند تعامل وهمکاری مجموعه قضائی استان هستیم که الحمدالله  این امر مهم در استان خراسان شمالی به نحو مطلوب می باشد.

مدیر کل زندان های خراسان شمالی با اشاره به بازدید مراجع قضایی از زندان ها خاظر نشان ساخت : تعدد و بازدید مستمر مراجع قضایی از زندان ها نشان از اهمیت کاهش جمعیت کیفری دردستگاه قضایی و سازمان زندانها دارد .

در خاتمه این نشست مدیر کل زندان های استان ضمن اشاره به اقدامات گسترده انجام شده طی یک سال گذشته و نقش مهم زیر ساختهای ایجاد شده زندانهای استان در بهبود کیفیت نگهداری و کاهش محسوس آسیب های زندانیان و ارتقاء برنامه های اصلاحی و تربیتی آنها به تشریح مشکلات موجود حوزه زندانهای استان پرداخت . پایان خبر / م