بررسی همکاری مشترک در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی خراسان شمالی با مدیر کل زندان های استان

رحمانی رئیس جهاد دانشگاهی به اتفاق هیئت همراه با حضور در اداره کل زندان های خراسان شمالی با محمدی مدیر کل زندان های استان دیدار و گفتگو نمود .

محور گفتگوی رئیس جهاد دانشگاهی با مدیر کل زندان های استان در این دیدار لزوم بهره‌گیری از ظرفیت و ساختارهای تخصصی جهاددانشگاهی در ارائه خدمت به مددجویان و خانواده های نیازمند زندانیان بود .

مدیر کل زندان های خراسان شمالی در این نشست با اشاره به ظرفیت‌های جهاددانشگاهی، بهره‌گیری از پتانسیل‌های این نهاد در حوزه‌های آموزش، اشتغال، رسانه، افکارسنجی، دفتر تسهیل‌گری و.. را در پیشبرد اهداف این اداره کل  موثر خواند.

وی همچنین استفاده از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی در بحث مشاغل خانگی برای مددجویان و خانواده آنان را مفید خواند و افزود: همکاری دوسویه با دفاترتسهیلگری به ارائه خدمات به خانواده مددجویان و کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک خواهد کرد .

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی وتربیتی خراسان شمالی در ادامه این نشست  با اشاره به اقدامات این اداره کل در حوزه اشتغال، ایجاد و افزایش ظرفیت پرورش دام را از جمله برنامه های پیش روی زندان های استان برشمرد و بر بهره‌گیری از ظرفیت جهاددانشگاهی در زمینه اصلاح نژاد دام تاکید کرد.

رحمانی، رئیس جهاددانشگاهی خراسان شمالی نیز در این نشست هم‌افزایی بین نهادها را در گسترش و ارتقای کیفیت ارائه خدمات به جامعه هدف موثر خواند.

وی در جهت همکاری مشترک با اداره کل زندان‌های استان در زمینه‌ ارائه آموزش‌های ویژه به زندانیان، خانواده زندانیان، پرسنل و…، حوزه اشتغال، انعکاس اخبار و فعالیت‌های زندان‌ها از طریق خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنای جهاددانشگاهی، افکارسنجی و پرسشگری با استفاده از ظرفیت مرکز ایسپای واحد و همکاری‌های مشترک دفتر تسهیلگری و توسعه محلی واحد، اعلام آمادگی کرد.

رحمانی همچنین اقدامات اداره‌کل زندان‌های خراسان شمالی در حوزه اشتغال برای مددجویان و خانواده‌های آنان را ارزشمند خواند و با بیان توانایی‌های این نهاد همکاری‌های مشترک در زمینه اشتغال با استفاده از ظرفیت حوزه اشتغال و مشاغل خانگی جهاددانشگاهی نیز اعلام آمادگی کرد. پایان خبر / م