بازدید معاون سلامت اصلاح و تربیت و جمعی از مسئولین زندانهای ایلام از زندانهای خراسان شمالی

به منظورانتقال تجربیات و  بهره برداری از اقدامات عمرانی اصلاحی و تربیتی صورت گرفته در زندانهای خراسان شمالی معاون سلامت اصلاح و تربیت  و جمعی از مسئولین زندانهای ایلام در معیت محمدی مدیر کل زندانهای استان طی دو روز از زندانهای خراسان شمالی بازدید نمودند .

مدیرکل زندان های استان در جریان این بازدید ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته به تیم بازدید در خصوص فعالیت های اصلاحی – تربیتی و همچنین اقدامات امنیتی انجام شده در زندان مرکزی بجنورد و شیروان اظهار داشت: سوق دادن مددجویان به سمت و سوی امورات فرهنگی، تاثیر بسیار مطلوبی در بازسازی شخصیت اجتماعی مددجویان دارد و در صورت ارتقاء فعالیتهای فرهنگی و تربیتی شاهد پیشگیری از وقوع بسیاری از ناهنجاریها خواهیم بود.

محمدی تصریح کرد: فعالیت های فرهنگی و تربیتی در سطح زندان های استان به اثر بخشی اقدامات بازپرورانه و بازسازگاری اجتماعی زندانیان منتج می شود و برای استمرار مناسب، برنامه ریزی های هدفمندی پیش بینی شده است.

گفتنی است مجتمع اشتغال و حرفه آموزی، نمازخانه ، کتابخانه، قرارگاه ، بهداری ، قرنطینه ، اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی و نیز سالنهای ملاقات و انتظار زندانهای شیروان و بجنورد از جمله فضاهای مورد بازدید همکاران استان ایلام بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*