بازدید معاونین دادستان دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان به همراه ۲۶ نفر از قضات از زندان بجنورد

معاونین دادستان دادسرای عمومی و انقلاب بجنورد به اتفاق ۲۶ نفر از قضات دادسرا با هدف بازدید ماهیانه و بررسی امور قضایی مددجویان ، در زندان بجنورد حضور یافته و در دیداری چهره به چهره به مشکلات قضایی بیش از ۲۲۰ نفر از زندانیان رسیدگی نمودند .

دارابی معاون دادستان در حاشیه این بازدید گفت: حفظ کرامت انسانی یکی از اصول مهمی است که می بایست در زندانبانی امروزی به نحو شایسته رعایت گردد که الحمدالله این موضوع در زندان بجنورد به طور مشهود دیده می شود و فعالیت های اصلاحی و تربیتی در این زندان بسیار خوب است .

حاتمی رئیس زندان بجنورد که بازدید کنندگان را همراهی می نمود در حاشیه این بازدید اظهار داشت : چنین بازدیدها و دیدارهایی بسیار مهم و با ارزش است زیرا زندانیان با در میان گذاشتن درد دلهای خود با مراجع قضایی، به آرامشی نسبی دست پیدا می کنند و به طور مستقیم وضعیت پرونده قضایی خود را دنبال می کنند .

در پایان دارابی ، روحانی ، دستجردی و عباسی معاونین  دادستان دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان از وضعیت موجود زندانیان و شرایط و اقدامات انجام شده و همچنین وضعیت حقوق شهروندی مددجویان زندان بجنورد اظهار رضایت  و از خدمات  مسئولان  این زندان ، قدردانی کردند .

شایان ذکر است ۴ نفر از قضات خواهر از بند نسوان این زندان نیز بازدید و به درخواستهای قضایی مددجویان رسیدگی نمودند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*