بازدید غیر مترقبه مدیر کل زندانهای خراسان شمالی از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی شیروان

محمدی مدیر کل زندانهای استان به صورت سرزده و غیر مترقبه در روز آدینه از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی شیروان بازدید کرد .

وی با حضور در داخل بندها علاوه بر دیدار با زندانیان ، وضعیت رفاهی و بهداشتی بندهای اقامتی را مورد ارزیابی قرا داد و همچنین از اماکن اداری ، فرهنگی ، سالن های ملاقات و محل استقرار مراجعین وخانواده زندانیان  نیز بازدید کرد .

مدیر کل زندانهای استان در بازدید از زندان شیروان اجرای برنامه‌های فرهنگی ، تربیتی و حرفه آموزی  را موثرترین اقدام در اصلاح و تربیت زندانیان و ایجاد زمینه بازگشت سعادتمندانه آن‌ها به زندگی فردی و اجتماعی بر شمرد وخواستار تلاش و کوشش بیشتر مسئولین جهت رسیدن به حد مطلوب و اجرای اولویت های سازمانی شد.

محمدی تصریح کرد؛ با استمرار فعالیت‌های فرهنگی و تربیتی اوقات فراغت زندانیان ساماندهی و  با اجرای برنامه‌های جامع، نو و تاثیرگذار، فضا برای بازگشت  به زندگی سعادتمندانه فراهم شود .

این مقام مسؤل زندانهای استان در دیدار با مددجویان نیز گفت: هدف کارکنان زندانها خدمت بهتر و رعایت حقوق قانونی  شماست ، لذا لازم است که شما مددجویان نیز درراستای اجرای  بر نامه های تعیین شده با مسؤلین و مأمورین زندان همکاری ومساعدت لازم را داشته باشید.

شایان ذکر است محمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در این بازدید ۴ ساعته از زندان از حضور مستمر دادستان و مسئولین قضایی شیروان در بازدید از زندان و رسیدگی به در خواستهای قضایی زندانیان تقدیر و تشکر نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*