بازدید غیر مترقبه مدیرکل زندانهای خراسان شمالی از زندان شیروان

مدیرکل زندانهای خراسان شمالی به صورت غیر مترقبه از زندان شیروان بازدید کرد .

 در این بازدید سرزده از زندان که بیش از ۴ ساعت به طول انجامید ، محمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی ضمن دیدار چهره به چهره با تمامی مددجویان و رسیدگی به مشکلات آنان، از قسمت های مختلف این مجموعه از جمله آشپزخانه و مجتمع اشتغال و حرفه آموزی بازدید و روند اجرای فعالیت های اصلاحی و تربیتی در این مرکز را مورد ارزیابی قرار داد.

درجریان این بازدید که سید آبادی رئیس زندان مدیر کل زندانهای استان را همراهی می نمود  ، مدیرکل زندانها در مواجهه حضوری با مددجویان ضمن مشاهده حضوری ومطلع شدن از شیوه ارائه خدمات دهی به مددجویان مشکلات آنان را بررسی و دستورات لازم را در جهت رفع مشکلات آنان صادر نمود .

وی  همچنین در نشستی که با حضور مسئولین این زندان در محل دفتر رئیس زندان شیروان برگزار شدکاهش جمعیت کیفری زندان را مورد تأکید قرار داد و گفت: در تعامل با مجموعه قضایی، موضوع کاهش جمعیت کیفری زندان و رسیدگی به مشکلات قضایی زندانیان بررسی و زمینه اشتغال به کار زندانیان بیشتری فراهم گردد.

محمدی در این نشست از زندان به عنوان یک مکان بازپروری و اصلاحی و تربیتی یاد کرد و اعلام داشت: مشارکت فعال مددجویان در برنامه های اصلاحی و تربیتی تضمین کننده بازگشت مطلوب به خانواده و جامعه است.

مدیر کل زنداهای خراسان شمالی در خاتمه این نشست با اشاره به سخن حضرت امام خمینی (ره ) مبنی بر اینکه محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است بر برگزاری هر چه باشکوه تر مراسمات ماه محرم تاکید نمود .