بازدید شبانه و غیر مترقبه مدیر کل زندانهای خراسان شمالی از زندان بجنورد

پژمان پروین به منظور رصد نمودن برنامه های اجرایی زندان مرکزی بجنورد به همراه معاون اداری و مالی و رئیس مرکز خدمات اجتماعی از زندان مرکزی بجنورد بازدید و با کلیه مددجویان اندرزگاه شماره یک مرکز مشاوره وروان درمانی این زندان دیدار و مشکلات مطروحه از سوی آنان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

بازدید شبانه و غیر مترقبه مدیر کل زندانهای خراسان شمالی

در این بازدید که بیش از ۵ساعت به طول انجامید ضمن استماع مشکلات مطروحه از سوی تک تک مددجویان مدیر کل زندانهای استان نیز دستورات لازم را در خصوص تسریع در انجام درخواستها صادر نمود.

پژمان پروین در جمع مددجویان اندرزگاه شماره یک زندان مرکزی بجنورد از آنان خواست تا با رعایت دقیق مقررات زندان و بهره جستن از امکانات فراهم شده زمینه بازگشت مطلوب خود به بستر خانواده و جامعه را فراهم نمایند.

وی از انضباط و نظم پذیری به عنوان یک رکن مهم در مجموعه زندان یاد نمود و خطاب به مددجویان اظهار داشت : با رعایت نظم و انضباط در محیط زندان و در زمان تحمل حبس این مهارت مهم را در زندگی شخصی و اجتماعی خود نهادینه کنید.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در جمع مددجویان زندان بجنورد با اشاره به فضاهای فیزیکی ایجاد شده نگهداری و استفاده صحیح از این اماکن را مورد تأکید قرار داد و اعلام داشت:امروزه استفاده صحیح از امکانات و فضاهای ایجاد شده باید به یک فرهنگ تبدیل شود و خطاب به مسؤلین زندان از آنان خواست تا در اعطاء تسهیلات به مددجویان اهتمام آنان را در این امر مهم مورد لحاظ قرار دهند.

بازدید شبانه و غیر مترقبه مدیر کل زندانهای خراسان شمالی

در حاشیه این بازدید مواردی همچون،دقت و هوشیاری کامل در حین انجام خدمت،تعهد خدمتی،قابلیت پردازش همه جانبه امور ،رعایت کرامت انسانی،و نظام مند نمودن معاضدت های قضایی و حمایتی از سوی مدیر کل زندانها خطاب به مسؤلین زندان مورد تأکید قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*