بازدید سرزده مدیر کل زندانهای خراسان شمالی از زندان شیروان در راستای نظارت بر اجرای دقیق دستور العمل های سازمانی

پژمان پروین مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی خراسان شمالی به منظور نظارت بر اجرای دستور العمل های سازمانی به صورت غیر مترقبه از زندان شهرستان شیروان بازدید نمود.

بازدید سرزده و شبانه مدیر کل زندانهای خراسان شمالی از زندان شیروان

بازدید سرزده و شبانه مدیر کل زندانهای خراسان شمالی از زندان شیروان

در جریان این بازدید غیر مترقبه که مدیر کل زندانهای استان را رؤسای ادارات بازرسی ، حفاظت اطلاعات و سرپرست فرهنگی و تربیتی همراهی میکردند پژمان پروین علاوه بر سرکشی از فعالیت های عمرانی در دست احداث، در کلیه اندرزگاههای این زندان حضور یافت و از نزدیک مشکلات مددجویان را بررسی و دستورات لازم را صادر نمود.
مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی خراسان شمالی در دیدار با مددجویان این زندان بر لزوم تقویت عزت نفس و توجه به کرامت انسانی تأکید کرد و خاطر نشان ساخت : باید فرهنگ کرامت در جامعه ما نهادینه شود و مسئولین بویژه مددکاران زندانها این موضوع را سرلوحه کاری خود قرار داده اند و در راستای رفع مشکلات مددجویان تلاش نمایند .
پژمان پروین همچنین تصریح نمود : حفظ کرامت انسانی مددجویان و رشد ایمانی و معنوی، فرهنگی آنان از رویکرد های مهم زندانهای خراسان شمالی است .
مدیرکل زندان‌های استان از فراهم ‌بودن امکانات آموزشی‌مناسب برای زندانیان در جهت تحقق حقوق شهروندی آنان نیز سخن به میان آورد و اظهار کرد: با توجه به تعاملات خوب و هدفمند میان زندان‌ها و دستگاه های مختلف از جمله ادارات فنی و حرفه ای، آموزش و پرورش، تبلیغات اسلامی، و … خوشبختانه خدمات قابل قبولی به زندانیان ارائه می شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*