بازدید سرزده مدیر کل زندانها ی خراسان شمالی از زندان بجنورد

مجتبی محمدی مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی خراسان شمالی به منظور نظارت بر وضعیت امنیتی وحفاظتی زندانهای استان به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی از زندان مرکز استان بازدید نمود.

مدیرکل زندانهای خراسان شمالی در این بازدید سرزده که بیش از۴ ساعت به طول انجامید ، ضمن دیدار چهره به چهره با تمامی مددجویان و رسیدگی به مشکلات آنان، از قسمت های مختلف این زندان بویژه مرکز بهداشت و درمان ، واحد فرهنگی ، بند سلامت ۲ نیز بازدید و روند اجرای فعالیت های اصلاحی و تربیتی در این مرکز را مورد ارزیابی قرار داد.

مدیرکل زندانهای خراسان شمالی در خاتمه این بازدید در نشستی که با حضور رؤسای ستادی اداره کل و زندان بجنورد برگزار شد توجه به حقوق شهروندی و کرامت انسانی مددجویان را مورد تاکید قرار داد .

محمدی تصریح کرد : بررسی تخصصی اقدامات زندانبانی و رصد میدانی زندان ها از طریق بازدید های دوره ای، منجر به شناسایی چالشها، آسیب ها و نقاط قوت مجموعه می شود که نتیجه آن تدوین برنامه های کارشناسی، کاهش آسیب ها و ناهنجاریها، رفع نواقص و ایجاد تنوع در فعالیتها خواهد بود و این برنامه که با موفقیت در سال ۹۸ در زندان های استان خراسان شمالی اجرا گردید، در سال جاری نیز به حول و قوه الهی تداوم خواهد داشت و منویات رئیس سازمان زندان ها به صورت دقیق و جدی پیگیری و اجرا خواهد شد . پایان خبر /م