بازدید سرزده مدیرکل زندانهای استان خراسان شمالی از زندان‌های تابعه در تعطیلات نوروز۹۸

محمدی مدیر کل زندان‌های استان به ‌منظور بررسی وضعیت زندانها ، در روزهای نخست تعطیلات نوروزی از زندان‌های استان بازدید کرد.

محمدی در این بازدیدها با حضور در زندان‌های تابعه استان با کارکنان، پرسنل وظیفه و زندانیان دیدار و ضمن تبریک سال نو و تقارن آن با میلاد حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام  و روز پدر ، برای آنان سالی مملو از موفقیت و سربلندی مسئلت کرد.

مدیر کل زندان‌های استان با حضور سرزده در زندان بجنورد از تلاش شبانه روزی کارکنان این زندان‌ در تامین امنیت و اصلاح و تربیت مددجویان قدردانی کرد و بر استمرار خدمت رسانی به این قشر از جامعه متذکر گردید.

محمدی در جمع مددجویان زندان بجنورد سال نو را فرصتی برای تحول درونی دانست و بهار را بستری برای شکوفایی معنویت و کاشتن درخت دوستی و مهربانی در قلبها برشمرد.

این مقام ارشد زندانهای استان ضمن قدردانی از زحمات کارکنان ، عمل به شعار «رونق تولید » را یک وظیفه همگانی دانست و گفت: در حوزه زندانبانی نیز ما در چند بعد می توانیم به تحقق این شعار کمک کنیم که یکی از مهمترین ابعاد آن ایجاد اشتغال پایدار برای زندانیان است .

وی در این بازدیدها ضمن قدردانی از تلاش‌های کارکنان در سال گذشته و عرض تبریک فرارسیدن ماه رجب و عید نوروز، خواستار تکریم هرچه بیشتر خانواده زندانیان و ارتقاء خدمات‌رسانی به مددجویان از سوی مسئولان و کارکنان زندان‌ها در سال جدید شد.

در بازدید نوروزی مدیر کل زندان‌های استان که زیبایی رئیس اداره حفاظت و اطلاعات اداره کل نیز حضور داشت ، وضعیت زندان‌ها مورد ارزیابی دقیق قرار گرفت و در گفتگو با مددجویان مشکلات آنان برررسی شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*