بازدید رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان و مدیرکل زندانهای خراسان شمالی از بند نظامیان زندان بجنورد

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح به همراه قاضی دادسرای نظام پس از دیدار با مدیرکل زندانهای خراسان شمالی  از بند نظامیان زندان بجنورد نیز بازدید نمودند .

در این بازدید که محمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی ، ناصری رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان را همراهی می نمود ضمن تاکید بر رسالت اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها گفت : اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و تربیتی و ایجاد کارگاههای اشتغال و حرفه آموزی در زمینه اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی زمینه تغییر رفتار در زندانیان را فراهم آورده و زمینه بازگشت سعادتمندانه آنان  به جامعه را فراهم میکنند .

ناصری رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان نیز در این بازدید اظهار داشت : تعامل  وهمکاری سازنده وبسیار مطلوبی بین سازمان زندانها وسازمان قضائی نیروهای مسلح حاکم است  که این امر نشانگر بها دادن سازمان زندانها به مشکلات زندانیان نظامی است که این امر بسی جای خرسندی وتقدیر است.

ناصری از مددجویان نظامی خواست تا با بهره جستن از فضاهای معنوی ایجاد شده در محیط ندامتگاه شرایط بازگشت سعادتمندانه خود را به جامعه فراهم و با تأسی از گفتار و کردار اولیاء الهی به عنوان شخصی ارزش مدار در خانواده و جامعه ایفاء نقش کنند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان در ادامه به بررسی مسائل و مشکلات زندانیان پرداخت و برای رفع مشکلات آنان دستورات لازم در خصوص آزادی مشروط و تعلیق را صادر نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*