انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل زندانهای خراسان شمالی با جمعیت هلال احمراستان

محسن نجات مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان به اتفاق هیئت همراه با حضور در اداره کل زندانهای خراسان شمالی با محمدی مدیر کل زندانهای استان دیدار و گفتگو کرد .

دراین دیدار و نشست صمیمی نجات مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی اظهار داشت : این سازمان در بحث آسیب های اجتماعی گامهای خوبی برداشته است و این آمادگی را دارد تا در حوزه های فرهنگی ،  خدمات امدادی ، بهداشتی ، درمانی و داوطلبانه با زندانهای خراسان شمالی همکاری نماید .

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان در ادامه تصریح کرد : با ایجاد خانه هلال در زندانهای استان با توجه به تنوع فعالیتها می توان آموزشهای ویژه ای را در راستای اهداف سازمان زندانها ارائه نمود .

محمدی مدیر کل زندانهای استان نیز در این دیدار آموزش و نهادینه سازی فرهنگ نوع دوستی، نیکو کاری، خدمات بشر دوستانه و عام المنفعه و فعالیت های خود امدادی به جوانان و نوجوانان زندانی و مددجویان کانون اصلاح و تربیت را ضروری دانست.

همکاری در برگزاری مانور ها و کلاس های آموزشی مورد نیاز، بهره گیری از توان کارشناسان متخصص هلال احمر استان با هدف توسعه برنامه های تدوین شده در زندان ها ، آموزش امداد و کمک های اولیه به مددجویان، خانواده های زندانیان، برگزاری مانورهای مختلف برای برآورد توان نیروها و توانمندسازی آنان ، ایجاد خانه هلال در زندانهای استان و انعقاد تفاهم نامه فی مابین اداره کل زندانهای استان و جمعیت هلال احمراستان از جمله مباحث در این نشست بود .