امضاء تفاهم نامه فی مابین اداره کل زندان های خراسان شمالی و سپاه حضرت جواد الائمه (ع) استان در راستای ارائه خدمات گروه های جهادی به سربازان ، زندانیان و خانواده های نیازمند زندانیان استان

طی مراسمی با حضور سردار ابوالقاسم چمن فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی و محمدی مدیر کل زندان های خراسان شمالی تفاهم نامه مشترک به منظور توانمند سازی زندانیان ، خانواده زندانیان و پیشگیری و کنترل آسیب های اجتماعی امضا شد.

محمدی مدیر کل زندان های خراسان شمالی در این نشست با اشاره به اینکه با تفکر بسیجی و کار جهادی در پیشبرد اهداف موفق خواهیم بود تصریح کرد : مشکلات موجود درجامعه ناشی از فاصله گرفتن از تفکر جهادی و بسیجی است .

مدیر کل زندان های خراسان شمالی افزود : بستر کار در زندان های استان فراهم گردیده است و حضور ، کمک و مساعدت گروه های جهادی بسیج به زندان ها کاهش آسیب های اجتماعی را در پی دارد .

سردار چمن فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه (ع) استان خراسان شمالی نیز در این نشست با اشاره به ناهنجاری های جامعه خاطر نشان ساخت : ناهنجاری های جامعه در زندان جمع می شوند آسیب ها ختم به زندان می شود .

فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه (ع) با اشاره به نقش تاثیرگذار گروه‌های جهادی در بازگشت امید به جامعه خاطر نشان ساخت: این گروه‌ها در عرصه‌های مختلف به روش‌های گوناگون بویژه در دوران دفاع مقدس خدمات‌رسانی کردند و اکنون نیز خدمات تخصصی را به مردم ارائه می نمایند .

فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه (ع)  در خاتمه این نشست گفت : امروز فرصت دیگری برای خدمات رسانی به زندانیان و خانواده آنان برای گروه های جهادی بسیج فراهم شده است و باید در جامعه به این اقشار آسیب دیده توجه ویژه نمود تا فقر و محرومیت برچیده شود.

شایان ذکر است در خاتمه این نشست تفاهم نامه مشترک به منظور ارائه خدمات توسط گروه های جهادی بسیج به سربازان وظیفه ،  زندانیان ، خانواده زندانیان استان امضا شد. پایان خبر / م

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*