اقامه عزای سیدالشهداء در کانون اصلاح و تربیت بجنورد با حضور قاضی ویژه اطفال

به مناسبت ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و اهل بیت ایشان کانون اصلاح وتربیت بجنورد سراسر سیاه پوش و هر صبح و شب مراسمات مختلفی در این مجموعه برگزار گردید .

سجادی رئیس کانون اصلاح و تربیت بجنورد درمراسم عزاداری سید وسالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام ویژه مددجویان کانون اصلاح وتربیت که با حضور جوان قاضی ویژه اطفال ، صابری معاون اداری و مالی اداره کل زندانهای استان و برخی دیگر از مسئولین ستادی اداره کل و کانون بر گزار شد ، ضمن تسلیت ایام شهادت سالار و سرور شهیدان گفت: مراسم سوگواری سیدالشهداء از دیدگاه شیعه اهمیت بسیاری دارد . وی تصریح کرد : اگر چه واقعه کربلا از لحاظ زمانی کوتاه و در روز عاشورا حادث گردیده اما با تامل در آن می توان درس شهامت، ایثار و فداکاری، ایمان و اعتقاد و اخلاص آموخت.

سجادی گفت: ماه محرم اخلاق را با نمونه های عینی اش به ما می آموزد که اجرای برنامه های فرهنگی ویژه ماه محرم تاثیر بسزایی در تغییر رفتار و سبک زندگی مددجویان خواهد داشت.

وی در خاتمه اظهار داشت : مراسم عزاداری دهه اول ماه محرم باهدف کسب فیوضات اخلاقی ، آگاهی بخشی دینی و بصیر ت افزایی ویژه پرسنل وظیفه و مددجویان در این مرکز همراه با پذیرایی برگزار گردید .