از سوی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی رئیس جدید زندان شیروان معرفی شد

آیین تکریم علی اکبر عبدالهی رئیس سابق زندان شیروان و معارفه رمضانعلی سید آبادی با حضورمحمدی مدیر کل زندانهای استان،حجت الاسلام و المسلمین کوثری امام جمعه شیروان ، مرآتی فرماندار شیروان ، رئیس دادگستری شیروان و اعضای شورای اداری این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری شیروان برگزار شد.  

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در آئین تکریم و معارفه رئیس زندان شیروان ضمن تقدیر از فرماندار این شهرستان و اعضای شورای اداری در سخنانی اظهار داشت: زندانبانی شغل بسیار سخت و طاقت فرسا و  نیاز به مسئولیت پذیری و تعهد بالایی دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه اساس کار در زندانها بر عمل ایثار و جهاد است افزود: نقش زندانها در باز پروری، آموزش زندانیان برکسی پوشیده نیست و علاوه بر زندانیان نسبت به جامعه نیز ثمر بخش است.

در این مراسم محمدی مدیر کل زندانهای استان با اشاره به اقدامات اصلاحی ، تربیتی و اشتغال در زندانهای استان تصریح کرد : با ایجاد اشتغال و رفع بیکاری و تقویت بنیه ایمان و اعتقادات دینی روند افزایش جرایم و زندانیان کاهش خواهد یافت .

مدیر کل زندانهای استان در خاتمه ساماندهی زندان، تعامل با مراجع قضائی، تکریم ارباب رجوع، اقدامات فرهنگی را از مهمترین برنامه ها و سیاستهای زندانهای استان برشمرد و اظهار داشت : با توجه به سختی کار زندانبانی و حساسیت های موجود ، یکی دیگر از وظایف اصلی مدیران نظارت بر حسن انجام کار کارکنان می باشد.

شایان ذکر است در این مراسم از زحمات علی اکبر عبدالهی رئیس سابق زندان شیروان تقدیر بعمل آمد .