اردوی فرهنگی و تفریحی کارکنان زندانهای خراسان شمالی در دل طبیعت منطقه شهرستان مانه و سملقان

در راستای ایجاد نشاط وصمیمیت در بین کارکنان وارتقاءانگیزه کاری آنان اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای خراسان شمالی اقدام به برگزاری اردوی تفریحی در مناطق خوش آب و هوا ، ییلاقی و کوهستانی شهرستان مانه و سملقان نمود.

در این اردو که محمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی نیز حضور داشت شرکت کنندگان به ارتفاعات  مناطق مختلف شهرستان آشخانه از جمله آبشار شیر آباد و قله مرزه شیرآباد صعود نمودند.

مدیر کل زندانهای استان در حاشیه این اردو تقویت برنامه های فرهنگی برای کارکنان زندانها امری ضروری دانست و در سخنانی اظهار داشت : از آنجایی که شغل زندانبانی از مشاغل سخت و طاقت فرسا و همراه با استرس و اضطراب درونی برای کارکنان می باشد، لذا برگزاری اردو و شرکت کارکنان در برنامه های فرحبخش که موجب ایجاد تعادل روانی و شادابی جسم و روان کارکنان میگردد لازم است.

محمدی وحدت و دوستی و اتحاد بین کارکنان را از دیگر مزیت های اردو های فرهنگی و تربیتی  بر شمرد و خواستار تداوم آن برای کارکنان و سربازان زیر مجموعه شد.

شایان ذکر است این اردوی یک روزه در روز جمعه با مشارکت کارکنان اداره کل و زندان بجنورد ، با حضور مدیر کل زندانهای خراسان شمالی برگزار گردید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*