اجرای طرح ریشه کنی بسوادی در زندان بجنورد

در اجرای سیاستهای سازمان زندان ها و مصوبات شورای پشتیبانی سوادآموزی استان نشست هم اندیشی مسئولین آموزش نهضت سواد آموزی شهرستان بجنورد با مسئولین زندان بجنورد برگزار شد .

این نشست تخصصی که با حضور حاتمی رئیس زندان ، مسئول فرهنگی و آموزش از راه دور زندان بجنورد و معاون اداری و کارشناس مسؤل نهضت سواد آموزی شهرستان بجنورد در سالن جلسات زندان برگزار گردید در جهت رفع مشکلات نهضت سواد آموزی و بهبود کیفیت آموزشی بحث و تبادل نظر گردید .

حاتمی رئیس زندان بجنورد در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین آموزش و پرورش استان و شهرستان بجنورد و با بیان اینکه ریشه کن شدن بیسوادی نیازمند عزم و اراده و تلاش جهادی است خاطر نشان ساخت : نهضت سواد آموزی در زندان بجنورد مسیر پر شتابی را طی نموده و مددجویان بیسواد که در زندان در حین تحمل حبس می باشند از کلاسهای سواد آموزی استقبال خوبی داشته اند .

در این نشست مقرر شد با حمایت اداره کل آموزش و پرورش ، نهضت سواد آموزی استان و اداره کل زندان های خراسان شمالی با به کار گیری اساتید زمینه باسواد شدن افرادی که به هر نحو از نعمت خواندن ونوشتن بی بهره مانده  بودند  فراهم گردد. پایان خبر / م